• ARBSK.sk
  • ARBSK.sk
  • ARBSK.sk
  • ARBSK.sk
  • ARBSK.sk
  • ARBSK.sk
  • ARBSK.sk

Profil spoločnosti

 

Firma C.B.ONE, s. r. o.  začala svoju činnosť v roku 1991. Spočiatku sa zaoberala predajom rádiokomunikačnej techniky a to predovšetkým rádiostaníc pre občianske pásmo C.B., čo sa odrazilo aj v jej názve.

V roku 1997 sa rozšírila činnosť o dovoz a montáž príslušenstva Taubenreuther na zvýšenie priechodnosti a životnosti terénnych vozidiel. Od roku 2000 je výhradným dovozcom vozidiel SANTANA a venuje sa dovozu špeciálnych vozidiel TOYOTA, ako napríklad modely: FJ Cruiser, Tundra, LC 76 a LC78. Ďalej v našej ponuke nájdete nasledovníka modelu Santana PS10 vozidlo Iveco Massif a najnovšie i vozidlá značky Land Rover. Na všetky nami ponúkané vozidlá zaisťujeme predaj náhradných dielov a odborný servis.

Spoločnosť C.B.ONE, s. r. o.  svojou polohou v strede Slovenska je dostupná pre zákazníkov z celej republiky. Za dobu svojej existencie firma špeciálne upravila množstvo vozidiel všetkých značiek. Medzi najbežnejšie úpravy patrí montáž navijaku, uzávierok diferenciálu, podvozkových sád, pevnostných nárazníkov, rádiostaníc a pod.

Nezriedka robíme komplexné úpravy vozidiel či už pre energetikov, armádu, záchranné zložky či expedičné vozidlá. Sme pripravení splniť individuálne požiadavky klienta na vysokej profesionálnej úrovni. Starostlivo si vyberáme dodávateľov a používame len najkvalitnejšie komponenty od renomovaných výrobcov a okrem toho sa venujeme i vlastnému vývoju komponentov. Výsledky našej činnosti  si môžete pozrieť priamo u nás na našich firemných vozidlách.

               

Naša firma Pohľad z vrchu Antény k rádiostaniciam
Servis

Predaj off-road Predaj rádiostaníc Dielňa
Čakáreň pre zákazníkovČakáreň pre zákazníkov